Contact

Voor algemene informatie omtrent WOinActie kunt u contact opnemen met Willemien Sanders, w.sanders@uu.nl of  Rens Bod, rens.bod@gmail.com.

For general information about WOinActie, please contact Willemien Sanders, w.sanders@uu.nl or Rens Bod, rens.bod@gmail.com. 

Voor de verschillende universiteiten kunt u contact opnemen met onze contactpersonen:
For different universities you can contact our contact persons:

Radboud Universiteit Nijmegen:
Dr. Willem Halffman, w.halffman@gmail.com 

Universiteit van Amsterdam:
Prof. Rens Bod, rens.bod@gmail.com 

Rijksuniversiteit Groningen:
Prof. Casper Albers, c.j.albers@rug.nl

Erasmus Universiteit Rotterdam:
dr. Alessandra Arcuri, arcuri@law.eur.nl 

Open Universiteit:
Prof. Emile Kolthoff, emile.kolthoff@ou.nl

Technische Universiteit Delft:
Prof. Hendrik Ploeger, h.d.ploeger@tudelft.nl

TU Eindhoven:
M.Sc. Luuk van Iperen, l.p.v.iperen@tue.nl

Universiteit Tilburg:
Prof. Martine Prange, M.S.Prange@uvt.nl, algemeen emailadres: TiUWoinactie@gmail.com

Universiteit Utrecht:
Prof. Annelien de Dijn, a.m.r.dedijn@uu.nl, en Dr. Katell Lavéant, k.laveant@uu.nl.  Algemeen emailadres: woinactieutrecht@gmail.com

Vrije Universiteit:
Prof. Paola Gori-Giorgi, paolagorigiorgi@gmail.com, algemeen emailadres: WOinactie.VU@gmail.com

Wageningen Universiteit:
Dr. Michiel Köhne, michiel.kohne@wur.nl 

Universiteit Maastricht:
Prof. Lies Wesseling, ​lies.wesseling@maastrichtuniversity.nl

Universiteit Leiden:
Dr. Claire Weeda cvweeda0@gmail.com, en Prof Remco Breuker r.e.breuker@hum.leidenuniv.nl

Universiteit Twente:
Prof. Wiendelt Steenbergen, w.steenbergen@utwente.nl