Contact

Voor algemene informatie omtrent WOinActie kunt u contact opnemen met Rens Bod, hoogleraar Computationele en digitale geesteswetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam, of Ingrid Robeyns, hoogleraar Ethiek van Instituties aan de Universiteit Utrecht:
For general information about WOinActie you can contact Rens Bod, professor of Computational and Digital Humanities at the University of Amsterdam (tel. 06 3038 0162), rens.bod@gmail.com, or Ingrid Robeyns, professor of Ethics of Institutions at Utrecht University (tel. 030 2533509), I.A.M.Robeyns@uu.nl.

Heeft u een vraag aan ons, maar weet u niet wie waar u die het best kan stellen? Neem dan contact op via het onderstaande formulier:

Uw naam

Uw Email *

Uw Bericht *


Voor verschillende steden kunt u contact opnemen met onze contactpersonen:
For different cities you can contact our contactpersons:

Erasmus Universiteit Rotterdam:
dr. Alessandra Arcuri, arcuri@law.eur.nl en Prof. Jeroen Jansz, jansz@eshcc.eur.nl

Open Universiteit:
Prof. Emile Kolthoff, emile.kolthoff@ou.nl

Radboud Universiteit Nijmegen:
Dr. Willem Halffman w.halffman@gmail.com

Rijksuniversiteit Groningen:
Prof. Barend van Heusden, b.p.van.heusden@rug.nl, Algemeen emailadres: Woinactie@rug.nl

Technische Universiteit Delft:
Prof. Hendrik Ploeger, h.d.ploeger@tudelft.nl

TU Eindhoven:
M.Sc. Luuk van Iperen, l.p.v.iperen@tue.nl

Universiteit Tilburg:
Prof. Martine Prange, M.S.Prange@uvt.nl, algemeen emailadres: TiUWoinactie@gmail.com

Universiteit Utrecht:
Prof. Ingrid Robeyns, I.A.M.Robeyns@uu.nl, algemeen emailadres: woinactieutrecht@gmail.com

Vrije Universiteit:
Prof. Paola Gori-Giorgi, paolagorigiorgi@gmail.com, algemeen emailadres: WOinactie.VU@gmail.com

Wageningen Universiteit:
Prof. Bram Buscher, bram.buscher@wur.nl

Universiteit van Amsterdam:
Prof. Rens Bod, rens.bod@gmail.com

Universiteit Maastricht:
Prof. Renée van de Vall, r.vandevall@maastrichtuniversity.nl

Universiteit Leiden:
Dr.Claire Weeda cvweeda0@gmail.com, Dr. Bram Ieven b.k.ieven@hum.leidenuniv.nl en Prof Remco Breuker r.e.breuker@hum.leidenuniv.nl

Universiteit Twente:
Dr Paul Benneworth, p.benneworth@utwente.nl