Contact

Voor algemene informatie omtrent WOinActie kunt u contact opnemen met Rens Bod, hoogleraar Computationele en digitale geesteswetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam, of Ingrid Robeyns, hoogleraar Ethiek van Instituties aan de Universiteit Utrecht:
For general information about WOinActie you can contact Rens Bod, professor of Computational and digital humanities at the University of Amsterdam (tel. 06 3038 0162) or Ingrid Robeyns, professor of Ethics of Institutions at Utrecht University (tel. 030 2533509).

Heeft u een vraag aan ons, maar weet u niet wie waar u die het best kan stellen? Neem dan contact op via het onderstaande formulier:

Uw naam

Uw Email *

Uw Bericht *


Voor verschillende steden kunt u contact opnemen met onze contactpersonen:
For different cities you can contact our contactpersons:

Universiteit Tilburg:
Prof. Martine Prange, M.S.Prange@uvt.nl, algemeen emailadres: TiUWoinactie@gmail.com

Universiteit Utrecht:
Prof. Ingrid Robeyns, I.A.M.Robeyns@uu.nl, algemeen emailadres: woinactieutrecht@gmail.com

Vrije Universiteit:
Prof. Paola Gori-Giorgi, paolagorigiorgi@gmail.com, algemeen emailadres: WOinactie.VU@gmail.com

Wageningen Universiteit:
Prof. Bram Buscher, bram.buscher@wur.nl

Technische Universiteit Delft:
Prof. Hendrik Ploeger, h.d.ploeger@tudelft.nl

Universiteit van Amsterdam:
Prof. Rens Bod, rens.bod@gmail.com

Rijksuniversiteit Groningen:
Prof. Barend van Heusden, b.p.van.heusden@rug.nl, Algemeen emailadres: Woinactie@rug.nl

Erasmus Universiteit Rotterdam:
dr. Alessandra Arcuri, arcuri@law.eur.nl en Prof. Jeroen Jansz, jansz@eshcc.eur.nl

Radboud Universiteit Nijmegen:
Dr. Willem Halffman w.halffman@gmail.com

Universiteit Maastricht:
Prof. Renée van de Vall, r.vandevall@maastrichtuniversity.nl

Universiteit Leiden:
Dr.Claire Weeda cvweeda0@gmail.com, Dr. Bram Ieven b.k.ieven@hum.leidenuniv.nl en Prof Remco Breuker r.e.breuker@hum.leidenuniv.nl

Universiteit Twente:
Dr Paul Benneworth, p.benneworth@utwente.nl